Rezultate

CNCG IPO CHAMPIONSHIP

CLUBUL NATIONAL DE CIOBANESC GERMAN
prin
Echipa BUCURESTI & Julius CLUB DRESAJ
organizeaza

CAMPIONATUL de DRESAJ CNCG 2017
IPO / FH – BH
arbitru / judges:
HELMUTH KONIG (SV)

13-14 octombrie 2017
atentatori / helpers & trasatori de urma / track layers:
AUGUSTIN MOLDOVAN (Germania) si MARCO PESCI (Ungaria)

locatie / locationStadionul “FC Domneşti”, Domnesti, If.

 

expo club CNCG Sibiu 2017 – rezultate

examen de lucru pentru BH – IPO
examen de Anduranta
3 iunie  2017

arbitru CALIN CIORA

REZULTATE:

powered by

sponsor principal:

cu sprijinul
PRIMARIEI DOMNESTI si al CONSILIULUI JUDETEAN

adobe_pdf_2_749301 raport bh-ipo Orastie 2017
2 raport bh-ipo Orastie 2017

adobe_pdf_2_74930expo cncg bradu 2017 – rezultate

Rezultate Expozitie CNCG Cluj Napoca 2017 / resultsadobe_pdf_2_74930



 

rezultaterezultate ipo

skmbt_c45116102810500-2-page-0011 Read the rest of this entry »

 

REZULTATE

clasament CNCG SITE BH

clasament CNCG SITE IPO

Campionatul Naţional de Creştere şi Selecţie – DEVA 17-18 Octombrie 2015

arbitru: TORSTEN KOPP

Tip păr Sex Numele câinelui C.O.R. Proprietar Clasa Calificativ
LUNG F AFA A 28643 FELECAN DOREL MINI-BABY ABSENT
LUNG M ALDO A 28642 FELECAN DOREL MINI-BABY FP.1
LUNG F CLEO A 28124 HUANG JIAMEI BABY FP.5
LUNG F G ALSA AUS DEM SCHESSBURG A 28791 LETCA A&COSTEA . BABY ABSENT
LUNG F BELLA VON VIFOR 28071 SERBANICA A BABY FP.1
LUNG F FRYDA VON EMPIRE A 28287 HUDAK ZOLI BABY FP.4
LUNG F HABANA  VOM LARCHENHAIN 2314199 NAGY GABOR F BABY FP.2
LUNG F BELLA VOM WOLFENWALD A 28365 KODOLANYI ILDIKO BABY FP.3
LUNG F KENDRA VON HAUS CORVINUS A 28031 MOLDOVAN ATENA PUI FP.1
LUNG M OZYE VON BROOS A 27974 BLAGA MARIUS PUI FP.1
LUNG M GIO VON BAD-BOX 0170917 HORVATH ROBERT JUNIOR FB.1
LUNG F YANNA VON TURENHOF A 26864 REMUS MOVILARU TINERET FB.1
LUNG F SILVESTRIS WENDY 26200 COZMA CATALIN TINERET FB.2
LUNG F LUNA VON DER LUISENTHAL A 27680 PETRESCU IONUT TINERET ABSENT
LUNG M GHOST VON MAFI HAUS A 26361 DRAGULESCU B. TINERET FB.3
LUNG M GUNTER VON MAFI HAUS A 26360… PAICO FLORIN TINERET FB.1
LUNG M ESCO VON BAD-BOX A 27003 MOVILARU REMUS TINERET FB.2
LUNG M YORK DE BONANZA A 26813 HUDAKI ZOLI TINERET ABSENT
LUNG M TIGRA DE ELDORADO A 25224 ROZSA KALAN SPECIALA FB.1
LUNG F KUNSAG-TUZE FRIDA 25392 TOTH KLAUDIA VETERANI I
LUNG M BAKTOI VITEZ SIMION BRUNO 11505 TOTH KLAUDIA VETERANI I
LUNG F NOLLY VOM BELLISSIMO 13504 PAJOR CSABA MUNCA VA.1
LUNG M TIMO VON BELLISSIMO 26267 TOTH KATALIN MUNCA ABSENT
LUNG M ARGUS VON STEPHANHAUS A 24886 MARICUS GINA MUNCA EX.1
SCURT F CRISTAL DI CASA MARTIN SARDARU FILIP MINI-BABY FP.3
SCURT F SILVESTRIS ZENIT 28510 STOICA SILVIU MINIBABY FP.14
SCURT F PETRA VON HAUS STIBEI CENADAN GAVRIL MINI-BABY FP.10
SCURT F SILVESTRI ZURI 28511 STOICA SILVIY MINI-BABY ABSENT
SCURT F ATHEA VOM HAUS EMY A28595-15/166 STOROCIUC VASILE MARIUS MINI-BABY FP.12
SCURT F TINA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI- BABY FP.13
SCURT F TORA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.11
SCURT F TANIA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.6
SCURT F CARA VON VIFOR 28394 TANASE GHEORGHE MINI-BABY FP.2
SCURT F VOICE VAC-VAGVOLGYI 27662 TRUSZKA SZOLT MINI-BABY FP.4
SCURT F CARLA VON VIFOR 28393 TANASE GHEORGHE MINI-BABY ABSENT
SCURT F VALERY VAC-VAGVOLGYI 27661 TRUSZKA SZOLT TAKACS FERENC MINI-BABY FP.7
SCURT F AUGUSTUS-CANIS VEGA 28541-15 VLAD GUSTI MINI-BABY FP.1
SCURT F QUEEN VON HAUSE HARAD 28442-15 HARAND ALIN MINI-BABY FP.9
SCURT F GINA JURJ GELU MINI-BABY FP.5
SCURT F NATASA VON DACICUS 28559-15 ADAM M&KULCSER R. MINI-BABY FP.8
SCURT M CROSS DI CASA MARTIN SARDARU FILIP MINI-BABY FP.1
SCURT M BOSS VOM STOROCIUC A 28655 STOROCIUC VASILE MARIUS MINI-BABY FP.6
SCURT M TANO VON HAUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.3
SCURT M CAIUS 28710 LEAFU VALENTIN MINI-BABY FP.4
SCURT M CAROL VON VIFOR 28391 TANASE GHEORGHE MINI-BABY FP.5
SCURT M PEPPE VON HAUS STIBEI STIBEI PETRU MINI-BABY FP.2
SCURT F PHILLA VON BROOS A 28252 BLAGA MARIUS BABY FP.6
SCURT F PINA VON BROOS 28251 BERCEA GHEORGHE BABY FP.14
SCURT F FANTASY VON EMPIERE A 28289 ISTRATE CIPRIAN BABY FP.8
SCURT F ONYX VON HAUSSZENTE A 28620 DEMETEANU CRISTIAN BABY FP.3
SCURT F IVA VON MAFI HAUS A 28390 VAD EDIT BABY FP.12
SCURT F TUCSON VAC-VAGVOLGYI 27469 TRUSZHA Z&TAKACS F BABY FP.11
SCURT F FRYA VON ROWINDBERG A 28398 TOGA STEFAN BABY FP.5
SCURT F OXXY VON HAUSSZENTE 28619 SZENTE ZSOLT BABY FP.13
SCURT F OMA VON HAUSSZENT 28618 SZENTE ZSOLT BABY FP.1
SCURT F AUGUSTUS-CANIS UNGHANA 28350 VLAD GUSTI BABY FP.16
SCURT F LYRA VOM PLATANSHOF JR747427 MILETIC -CAKIC BABY ABSENT
SCURT F MAMBA VON HAUS STOICA A 28080 STOICA VASILE SICA BABY FP.4
SCURT F MISCHA VON HAUS STOICA A 28081 STAN  A.&GAVRIS S. BABY FP.10
SCURT F OLLA VON HAUSSZENTE A 28621 SZENTE ZSOLT BABY ABSENT
SCURT F NORIKO VON HAUS CORVINUS 28210 MOLDOVAN ATENA BABY FP.7
SCURT F ALMA VON VIFOR 27985 AUNEANU STEFAN BABY FP.9
SCURT F CARLA MESTER MIRCEA BABY FP.15
SCURT F CANDY BTORFIA 74644748 TRUKA FERENC BABY Absent
SCURT F VERONA AUSBRUCH A 28238 MITU A.&BLETOTU S BABY FP.2
SCURT F GYA AUS DEM SCHESSBURG 28792 LETCA ADRIAN BABY Absent
SCURT M ALFONZO DI CASA MARTIN A 28369 PRIVATU EMIL C BABY FP.1
SCURT M RUDY V.HAUS EDMOND A 28172 ZALINESCU R&STECYK E. BABY FP.2
SCURT M PAER VON BROSS A28249 BERCEA GHEORGHE BABY FP.7
SCURT M CONAN A 28121 HUANG JIAMEI BABY FP.8
SCURT M ARES VON VIFOR 27984 POPA GABRIEL BABY FP.4
SCURT M FREO VON EMPIRE A 28283 COSTEA FLAVIU BABY P. 10
SCURT M RICO FORTUNAHAUS A 28228 DEMETEANU C BABY FP.6
SCURT M TORRENY VAC-VAGVOLGYI 27464 TRUSZKA Z&TIGER L BABY FP.3
SCURT M BRUNO A 28672 MIRICA GEORGE BABY ABSENT
SCURT M DONN VON PALUYAK ZELENYAK A &COLTA D BABY FP.9
SCURT M QUATRO MESTER MIRCEA BABY FP.5
SCURT M BATORFIA COCO 74644747 TRUKA FERENC BABY ABSENT
SCURT M FIGO TEAM MILFORD 14570 TRUKA FERENC BABY ABSENT
SCURT F MISHA VON HAUS STOICA A 28081 STAN A & GAVRIS S BABY ABSENT
SCURT F URSULA VOM HAUS EMY A 28009 HUANG JIAMEI PUI FP.6
SCURT F RADTAVY FRAYA A 2820615 CIOATA E. JENEL PUI FP.1
SCURT F GALLA –INKO VON HAUS RECKERTH A 27923 RECKERT R& FARCUTIU A PUI FP.2
SCURT F JESSIKA VON DER BLARO A 28040 NAGY GABOR F PUI FP.3
SCURT F MUNA MIT SPIELLUST A 27811 MUNTEAN OANA PUI FP.5
SCURT F BELLA VON DEDEHAUS A 27843 ROSCA M&A PUI FP.4
SCURT M ALN OVYDIUS ATHOS A 2816 GEAMANA OVIDIU PUI FP.3
SCURT M KING A 28097 HARV ATOVICI PUI FP.1
SCURT M SANTOS VAC-VAGVOLGY 27645 TRUSZKA ZSOLT PUI FP.2
SCURT M OSZMAR WILDPRICES 14498 BATORI ISTVAN PUI FP.6
SCURT M DUX TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER JR 747065 JUHASZ GABOR PUI FP.4
SCURT M KARIM VON HAUS CORVINUS A 28029 MOLDOVAN ATENA PUI FP.5
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG LOLA A 27528 POPA IONEL JUNIOR ABSENT
SCURT F SILVESTRIS YKURA 27386 SILVIU STOICA JUNIOR FB.10
SCURT F TOMKE VON DER OSTFRIESISCHEN THINGSTAETTE 2308498 BARDAR LIVIU JUNIOR FB.3
SCURT F MYRA VON BROOS 27406 BERCEA GHEORGHE JUNIOR FB.14
SCURT F AFRA CRISANDER VON VLASA A 27437 VLASA CRISTIAN JUNIOR FB.13
SCURT F MAYA VON BROOS A 27403 GABRIEL POPA JUNIOR FB.19
SCURT F NAILA VOM STREEK 2307110 TRUSZKA ZSOLT JUNIOR FB.5
SCURT F DIOR DELL ISOLA DI MEGARIDE A 28275 SARDARU FILIP JUNIOR FB.2
SCURT F RADTAVI GENA A 27078 STOROCIUC VASILE JUNIOR FB.15
SCURT F ZENOVIA VON VIFOR A 27449 OLAH FLORIN JUNIOR FB.6
SCURT F CHIRA VOM PALUYAK 27555 ZELENYAK A JUNIOR FB.18
SCURT F BESY VOM PALUYAK 27398 ZELENYAK A JUNIOR FB1
SCURT F AMINA VOM GABILAND REG14074 BARTHANE K JUNIOR FB.16
SCURT F AIDA VOM SICUNICUM 278718 LAZAR ZSOLT JUNIOR FB.7
SCURT F AUGUSTUS-CANIS SINDY 27229 VLAD GUSTI JUNIOR FB.9
SCURT F MISHA VON DACICUS 27246 ADAM MIHAI JUNIOR SAT.
SCURT F GINA VON BAD-BOX A 27905 VLAD SORIN JUNIOR FB.8
SCURT F EMI VON ROWINDBERG A 27884 HARAND ALIN JUNIOR FB.11
SCURT F LEYLA MIT SPIELLUST A 27594 MUNTEAN OANA JUNIOR FB.20
SCURT F MECKIE VON BROOS 27404 TIHAMER MARTON JUNIOR FB.17
SCURT F CORAL VON STEPHANHAUS A 27023 MARINCUS GINA JUNIOR FB.12
SCURT F AFRA A 27381 TUDORACHE A JUNIOR SAT.
SCURT F EGGA VOM TEAM DONAUKNIE 810860 RADO NORBET JUNIOR FB.4
SCURT F MISS VOM PLATANSHOF JR746449 TRUKA FERENC JUNIOR ABSENT
SCURT F GINA VON BAD-BOX A 27905 VLAD SORIN JUNIOR ABSENT
SCURT M ZERXIS VOM TEAM DANIRO 26945 MARCU GEORGE JUNIOR FB.5
SCURT M ARES A 27471 TRASCA L&SUCULIUC O JUNIOR FB.7
SCURT M MILO VON HAUS SZENTE A 27360 GRIGORAS DANIEL JUNIOR FB.2
SCURT M ERO TOPOLOVNICKI PK 27181 GEORGI MLADENOV JUNIOR FB.4
SCURT M ATOS VOM GABILAND REG 14701 BARTHANE KATONA JUNIOR FB.1
SCURT M HERO VON SCHNITZERTEAM NJ.74/14 HARKAI ADRIAN JUNIOR ABSENT
SCURT M EDDY VOM TEAM DONAUKNIE JR 810858 TIGER LASZLO JUNIOR FB.3
LUNG M HOCUS POCUS MIT SPIELLUST A 26758 MUNTEAN OANA JUNIOR FB.2
SCURT M CONAN VOM PALUYAK 27554 ZELENYAK A JUNIOR ABSENT
SCURT M MINO VOM PLATANSHOF JR 746236 TRUKA FERENC JUNIOR ABSENT
SCURT M TANO UNIVERSIUM A 27455 MOAR DANIEL JUNIOR FB.6
SCURT F HERA VON MAFI HAUS A 26621 MARIAN ALIN TINERET FB.3
SCURT F NISA VON HAUS EDMOND 26371 STECYK EDMOND TINERET FB.7
SCURT F B-LARA A 26974 GAVRIS SABINA TINERET FB.11
SCURT F HENNY VON MAFI HAUS A 26620 MARIAN ALIN TINERET FB.9
SCURT F CHAKIRA VOM LARCHENHAIN SZ 2308312 BUB H&FILER V TINERET FB.14
SCURT F IKA VON BROOS A 26224 BERCEA GHEORGHE TINERET ABSENT
SCURT F SONYA VON HAUS ALEX-CRIST A 27071 SARDARU FILIP TINERET FB.1
SCURT F FRIDA VON WEBER-HAUS 14209 TAKACS JANOS TINERET FB.6
SCURT F BLANKA DI CASSA MASSARELLI 14/93168 TRUSZKA Z&RAJA H TINERET FB.2
SCURT F KARA VON HAUS STOICA A 26356 DRAGOMIR A& ENE C TINERET ABSENT
SCURT F DOLORES VON EMPIRE A 27169 HARCAI ADRIAN TINERET ABSENT
SCURT F DONA VON TESA TEAM A 26488 TRIFOI STEFAN TINERET FB.13
SCURT F SHEILA UNIVERSUM-RO 26910 STELIAN RUSU TINERET FB.5
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG FREYA A 26456 GUBA SANDOR TINERET FB.4
SCURT F HEXE VON KRONSTADT WALD A 26703 GIRBEA NICOLAE TINERET FB.8
SCURT F LUANA VD LUISENTHAL 27675 SFARGHIU LIVIU TINERET FB.15
SCURT F FEHERHAZI FARINA A 26335 BAKOS KAROLY TINERET FB.10
SCURT F LUIZA VD LUISENTHAL 27676 SRAGHIU LIVIU TINERET FB.12
SCURT M MAIDAN VOM MESSINA SZ 2266879 BARDAR LIVIU TINERET FB.1
SCURT M FEHERHAZI GERO A 26490 MANACE PAUL TINERET FB.11
SCURT M WUITT VOM TEAM DANIRO A 26937 HUANG JIAMEI TINERET FB.3
SCURT M VEGAS TOPOLOVNICKI JR 744884 SARDARU FILIP TINERET FB.2
SCURT M FURBO VON EMPIRE A 27310 ARDELEAN CLAUDIU TINERET ABSENT
SCURT M SHANO TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER JR 748363 TAKACS JANOS TINERET FB.8
SCURT M URAN VAN PAVORA A 26519 MARIAN DANIEL TINERET FB.12
SCURT M XENO VON TURENHOF A 26574 DAVID CALIN TINERET FB.4
SCURT M BETTO HARTHAUS RO 2624814 STIBEI PETRU TINERET FB.9
SCURT M KENZO VON HAUSSZENTE A 26230 SZENTE ZSOLT TINERET FB.5
SCURT M HAIDUC VON KRONSTADT WALD A 26698 GIRBEA NICOLAE TINERET FB.7
SCURT M LENOX VON HAUS STOICA A 26377 STOICA VASILE TINERET FB.6
SCURT M SCOO BY VOM HAUS EMY TIMUS ANATOLIE TINERET FB.5
SCURT F HERRA VON BROOS A 25825 BERCEA GHEORGHE SPECIALA FB.6
SCURT F HELLA DE PALUCI A 25654 MARCU ANA-MARIA SPECIALA FB.2
SCURT F GANNA VON RAMMYHAUS A 25583 AVRAM CRISTIAN SPECIALA FB.7
SCURT F OLI VON HAUS STIBEI 25243 STIBEI PETRU SPECIALA FB.3
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG DASCHA A 26162 NAM SZILMER SPECIALA FB.4
SCURT F OZZY A 20345 TUDORACHE AURELIAN SPECIALA FB.5
SCURT F ROMANA V HAUS CHRISTA NJ 7998 BAKOS KAROLI SPECIALA ABSENT
SCURT F DONA VON SENTINEL A 24560 BURLACU CONSTANTIN SPECIALA FB.9
SCURT F DIA VON TURENHOF A 23296 BANIA BOGDAN SPECIALA FB.8
SCURT F PETRA VOM OSTERBERGER-TAL SZ 2295240 DUMITRU O&LATA A SPECIALA FB.1
SCURT F LUANA VON HAUSE HARAN A 26033 FEDIUC MARCEL SPECIALA ABSENT
SCURT M GILDO-TIGBACK-HOF JR 742386 SARDARU FILIP SPECIALA FB.1
SCURT M RICARDO TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER A 27875 STOROCIC VASILE SPECIALA FB.5
SCURT M F-GIORGINO TOPOLOVNICKI A 27932 SARDARU FILIP SPECIALA FB.2
SCURT M KIM VON ACS HAUS 27557 COLTA DUMITRU SPECIALA FB.7
SCURT M PRIMO-BOSCO DE CASA JULIUS 23770 LEAFU VALENTIN SPECIALA FB.6
SCURT M ARIS A 22406 SEMENIUC NICOLAE SPECIALA FB.8
SCURT M NELSON V HAUS CHRISTA NJ 6772 BAKOS KAROLY SPECIALA SAT
SCURT M ARES VON BAD-BOX A 26999 VLAD SORIN SPECIALA FB.4
SCURT M DJANGO VON BAD-BOX 27894 DUMITRU O&LATA A. SPECIALA FB.3
SCURT F ROMANO GOD A 18720 MARIAN ALIN VETERANI I
SCURT F BELLADY VAN CONTRA 6300546 SILVIU STOICA VETERANI II
SCURT M DAX DE ADOLFO 18188 DRAGOMIR A VETERANI ABSENT
SCURT M PARES BLUE IRIS 2226799 TRUKA FERENC VETERANI ABSENT
SCURT F IVE DEL FRUTTETO A 23977 BERCEA GHEORGHE MUNCA EX.4
SCURT F AIRA AUS WATTENSCHEID 2290791 TRUSZKA Z&RAJA H MUNCA EX.1
SCURT F RYANA AUSBRUCH A 24331 MITU ADRIAN MUNCA EX.2
SCURT F YRA VON BIENENWALD A 22422 ROSCA M.&A. MUNCA EX.3
SCURT F GALA VOM DAMJAN HOF 809614 RADO NORBERT MUNCA ABSENT
SCURT M LAYON DEL FRUTTETO A 23720 BLAGA MARIUS MUNCA VA.1
SCURT M SILVESTRIS QUART 23117 STOICA MIHAI MUNCA EX.1
SCURT M SILVESTRIS ROLO A 21965 MATEI GIANI MUNCA EX.4
SCURT M CROM VON BIENENWALD A 23647 MARIAN ALIN MUNCA T.2
SCURT M KIRALYHAZI WOLF ILAJ 6302979 TAKACS JANOS MUNCA EX.3
SCURT M MESSI DEGLI ACHEI 10/183122 TRUSZKA Z&CARRASSI A MUNCA ABSENT
SCURT M GRISMO VOM BUTJENTER LAND SV 2251319 RADO NORBERT MUNCA EX.2