Rezultate

Show Class : Gebrauchshundklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VA

2

Odin von Bischof Metzger

V

1

Ricco von Bad-Box

V

2

Arszlan Zornig

V

3

Remo in Regnum Marianum

V

4

Ninobaldur Von Vifor

U

1

Alexys vom Damjan Hof

K

0

Karim Von Haus Corvinus

 

Show Class : Gebrauchshundklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VA

1

Cellin vom Osterberger-Land

VA

2

Oma Von Vifor

V

1

Baci Yaman evinden

V

2

Tina vom Quelleweg

V

3

Eska Von Haus Mofli

V

4

Maya Zornig

V

5

Florence von Haus Huczmann

K

0

Oxa Von Haus Mofli

 

Show Class : Junghundklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Dallas di Casa Pastori

SG

2

Zamp von Bad-Box

SG

3

Midas von Empiere

SG

4

Nadal Von Rednex

SG

5

Franko Von Haus Edmond

G

1

Brutus vom Alten Pfarrhof

K

0

Benko von Haus Ditrich

K

0

Ewo von Schnitzerteam

K

0

P-Asap di Casa Martin

 

Show Class : Junghundklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Felicita von Schnitzerteam

SG

2

Babbels vom Osterberger-Land

SG

3

Zambia von Bad-Box

SG

4

Hera vom Storociuc

SG

5

Fahra Von Haus Edmond

SG

6

Ziena von Bad-Box

SG

7

Alisa vom Osterberger-Land

SG

8

Zara Augustus-Canis

K

0

Rena Von Mafi Haus

K

0

Xandra von Bad-Box

 

Show Class : Jugendklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Uberto vom Klostermoor

SG

2

Working v. Team Edelweiss

SG

3

Qnor Vac-Vagvölgyi

SG

4

Nadal Von Kronstadt Wald

SG

5

Sony von Vifor

SG

6

Hugo in Regnum Marianum

SG

7

Hector vom Paluyak

G

1

Odin de Eldorado

K

0

Dilan Zornig

 

Show Class : Jugendklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Xamba vom Osterberger-Tal

SG

2

Alma 

SG

3

Xena vom Quelleweg

SG

4

Herta von neu Garmond

SG

5

Shaba Vac-Vagvölgyi

SG

6

Elinor Zornig

SG

7

Tera Von Haus Mofli

SG

8

Sandy Von Mafi Haus

SG

9

Zafira in Regnum Marianum

SG

10

Deborah Vom Haus Barder

SG

11

Sienna Von Haus Corvinus

SG

12

Kelly von Baldur

SG

13

Nely von Empiere

U

999

Donna von der Baland

K

0

Cappy von Schnitzerteam

K

0

Ghina von Rijhoff

 

Show Class : Nachwuchsklasse Rüden (9-12 Mon.) — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Axel vom der Warallya

VV

2

Bruno Von Geramis

VV

3

Fargo Zornig

 

Show Class : Nachwuchsklasse Hündinnen (9-12 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Veka vom Damjan Hof

VV

2

Grace Zornig

VV

4

Inka von Schnitzerteam

VV

5

Jura Von Haus Edmond

VV

6

Kimberly II van Contra

VV

7

Gina Casa Vlad

VV

7

India von Schnitzerteam

K

0

Jamaica von Rowindberg

 

Show Class : Nachwuchsklasse Rüden (6-9 Mon.) — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Cally Von Alle Farben

VV

2

Delon von Bad-Box

VV

3

Clever de Casa Petrescu

VV

4

Unzo Von Mafi Haus

VV

5

Enzo de Panait

VV

6

Bax von Bad-Box

VV

7

Ziko von Baldur

VV

8

Luchy Luciano Von Haus Selia

VV

9

Benno von Bad-Box

VE

1

Bad von Bad-Box

VE

2

Boss von Bad-Box

K

0

Dax Giosu

 

Show Class : Nachwuchsklasse Hündinnen (6-9 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Donna von Bad-Box

VV

2

Bora Matravölgyi

VV

3

Umma Von Mafi Haus

VV

4

Unna Von Mafi Haus

VV

5

Aischa vom Haus Wildprincess

VV

6

Uka Von Mafi Haus

VV

7

Urma Von Mafi Haus

VV

8

Violeta von Haus Stoica

VV

9

Ryna Fortuna Haus

VV

10

Bianka von Bad-Box

VV

11

Voleika de Craiova Maxima

VV

12

Luna von Haus Selia

VV

12

Bella vom Biantony

VV

13

Victoria von Haus Stoica

VV

14

Ema de Panait

VV

15

Ulme Tüzarany

VV

16

Diana vom Damjan Hof

VV

17

Xena von Hause Harand

VV

18

Darcy Hajdusag Öre

VV

19

Zellina vom Altenberger Land

K

0

Diva von Bad-Box

K

0

Beka 

K

0

Perla vom Empiere

K

0

Ianka vom Osterberger-Land

 

Show Class : Nachwuchsklasse Rüden (4-6 Mon.) — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

A-Siry von der Baland

VV

2

Colt 

 

Show Class : Nachwuchsklasse Hündinnen (4-6 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Marcu de Fia

VV

2

Vendi Tüzarany

VV

3

Evolette von Bad-Box

VV

4

Alma 

VV

5

Cora Balazsvari

VV

6

Aida 

 

Show Class : Offene Klasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Karo Von Haus Mofli

SG

2

Kanu vom Leithawald

SG

3

Hano 

 

Show Class : Offene Klasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Brigitte Von Alle Farben

SG

2

Beky Von Alle Farben

SG

3

Narcy Von Haus Mofli

SG

4

Grace aus dem Schessburg

SG

5

A-Dara Goosfraba

SG

6

Alfa 

K

0

Troy Ermelleki Szepseg

K

0

Merci Zornig

 

Show Class : Veteranklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

V

1

Saddam Zornig

V

2

Hanno Von Baldur-Ro

 

Show Class : Veteranklasse Hundinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

V

1

Diana Zornig

 

Show Class : LSH Gebrauchshundklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VA

1

Marius von Regina Pacis

VA

2

Quartz Von Der Blaro

V

1

Wasko vom Amur

V

2

Gunter Von Mafi Haus

V

3

Aras Vom Ostkarpatenwald

K

0

Adonis Vom Land des Stolzen Löwen

 

Show Class : LSH Gebrauchshundklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

V

1

Xena Von Broos

V

2

Aquina Vom Land des Stolzen Löwen

K

0

Kendra Von Haus Corvinus

 

Show Class : LSH Junghundklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Bardia Vom Land des Stolzen Löwen

 

Show Class : LSH Junghundklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Marsa Topolovnicka

SG

2

Tara Wolf Lake

 

Show Class : LSH Jugendklasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Bruce von der Blaro

SG

2

Quatroo Vac-Vagvölgyi

SG

3

Yonas Von Der Blaro

SG

4

Salarno Von Haus Corvinus

SG

5

Xamp Vom Quelleweg

SG

6

Inar Big Whirlwind

 

Show Class : LSH Jugendklasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Gemma-Gini von Schnitzerteam

SG

2

Izolda von neu Garmond

SG

3

Xenya Von Haus Corvinus

SG

4

Toscka vom Haus Milesevac

SG

5

Hamita Vom Paluyak

SG

6

Xilenya Von Haus Corvinus

SG

7

Henka von Bellissimo (H)

SG

8

Xinthya Von Haus Corvinus

K

0

Bella von der Blaro

K

0

Ixy in Regnum Marianum

 

Show Class : LSH NW Klasse Hündinnen (9-12 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Ada Nordlichtlilien

VV

2

Xissie vom Amur

VV

3

Krystal Westback

 

Show Class : LSH NW Klasse Rüden (6-9- Mon.) — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Eros von Wento Lana

VV

2

Black Von Haus Corvinus

VV

3

Celline von Bad-Box

 

Show Class : LSH NW Klasse Hündinnen (6-9 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Gina Crisandre von Vlasa

VV

2

Emma von Wento Lana

VV

4

Chloe Von Haus Corvinus

VV

5

Zanna Von Haus Corvinus

K

0

Choco Von Haus Corvinus

 

Show Class : LSH NW Klasse Rüden (4-6 Mon.) — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Falko von Wento Lana

VV

2

Enzo von der Blaro

VV

3

Franko von Wento Lana

VV

4

Egeu Von Haus Corvinus

K

0

Dallas Von Haus Corvinus

 

Show Class : LSH NW Klasse Hündinnen (4-6 Mon.) — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

VV

1

Frida von Wento Lana

VV

2

Erra von Bad-Box

VV

3

Fraya Von Haus Corvinus

VV

4

Elektra von der Blaro

VV

5

Elita von der Blaro

VV

6

Easy von Bad-Box

 

Show Class : LSH-Offene Klasse Rüden — Judged by : Heinz Schereer

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Sam Von Der Blaro

 

Show Class : LSH-Offene Klasse Hündinnen — Judged by : Uwe Sprenger

Pred

Place

Name

Parents

SG

1

Ruby Von Der Blaro

CAMPIONAT pentru CIOBANESC GERMAN – calificare WUSV WM 2019
CALIFICARE FCI WM 2019
CALIFICARE FMBB WM 2020

arbitru: SUSZTER FERENC

rezultate 


RAPORT ARBITRAJ 2019 ALBA

 REZULTATE:  CNCG 2018

NR.

ST.

examinare ,,CÂINE DE COMPANIE” –  BH REZULTAT

PROBA A / B

PROMOVAT / RESPINS
10 CONDUCTOR: FILIMON ALINA IOANA

NUMELE CAINELUI: BILLY

RASA: LABRADOR RETREIVER, SEX: MASCUL, DATA NASTERII: 26.12.2011

PROPIETAR: CHINTOI ROMICA DANIEL

A –   FOARTE BINE PROMOVAT
B –   FOARTE BINE
5 CONDUCTOR: SORIN DRAGOMIR

NUMELE CAINELUI: C-ARES OF WOLF POINT

RASA: LABRADOR RETRIEVER, SEX: MASCUL, DATA NASTERII: 12.03.2016

PROPIETAR: SORIN DRAGOMIR  & GRAMESCU CRISTINA

A  –  BINE PROMOVAT
B –   FOARTE BINE
8 CONDUCTOR: SAVA LUCIAN

NUMELE CAINELUI: ARAN DE RARAU

RASA: CIOBANESC GERMAN, SEX: MASCUL, DATA NASTERII.: 24.08.2016

PROPIETAR: BARAC ADRIAN & SAVA LUCIAN

A  –  BINE PROMOVAT
B  –   FOARTE BINE
6 CONDUCTOR : CHINTOI ROMICA DANIEL

NUMELE CAINELUI: KIRA, RASA: METIS ROTWEILLER, SEX: FEMELA, DATA NASTERII: 24.04.2017

PROPIETAR: CRISTEA CRISTIAN

A  –  INSUFICIENT RESPINS
B  –   FOARTE BINE
12 CONDUCTOR : BORCANESCU CRISTIAN

NUMELE CAINELUI: SILVESTRIS HICKORY,

RASA: CIOBĂNESC GERMAN, SEX: FEMELA, DATA NASTERII: 19.06.2017

PROPIETAR: LIXANDROIU VALENTIN & SILVIU STOICA, TÂRGOVIȘTE

A  –  SUFICIENT PROMOVAT
B  –   FOARTE BINE
9 CONDUCTOR: SUCULIUC OVIDIU

NUMELE CAINELUI: MADDOX VON KRONSTADT WALD;

RASA: CIOBANESC GERMAN, SEX: MASCUL; DATA NASTERII: 03 06 2017;

PROPIETAR: ZOTA IONUȚ

A  –  EXCELENT PROMOVAT
B  –   FOARTE BINE
11 CONDUCTOR: ADRIAN MILEA

NUMELE CAINELUI: ARIS GARO BOX;

RASA: DEUTSCHER BOXER, SEX: MASCUL; DATA NASTERII: 02.08.2016;

PROPIETAR: ADRIAN MILEA

A  –  INSUFICIENT RESPINS
B  –   FOARTE BINE
7 CONDUCTOR: DUMITRU MOLDOVAN

NUMELE CAINELUI: SAMMY

RASA: CIOBANESC GERMAN, SEX: MASCUL, DATA NASTERII : 19.03.2017

PROPIETAR: ION TUDOR FLORIN

A  –  FOARTE BINE PROMOVAT
B  –   FOARTE BINE

 

NR.

ST.

 

EXAMEN DE LUCRU IPO 1 PUNCTEJ CALIFICATIV PROMOVAT / RESPINS
1 CONDUCTOR: HARAND ALIN

NUMELE CAINELUI: QUEEN VON HAUSE HARAND

RASA: DEUTSCHER SCHAFERHUND, SEX: FEMELA

MICROCIP: 642090000770724, COR A 28442-15/166, DATA NASTERII 02.04.2015

PROPIETAR: HARAND ALIN, RADAUTI

A  –  2 RETRAS
B
C
TOT.
NR.

ST.

 

EXAMEN DELUCRU IPO 2 PUNCTAJ CALIFICATIV   PROMOVAT / RESPINS
CONDUCTOR: HARAND ALIN

NUMELE CAINELUI : FARKASVOLGYI ORDAS FREYA

RASA: CHIEN DE BERGER BELGE, SEX: FEMELA,

MICROCIP: 642099000356233, COR A 2607-17/015, DATA NASTERII : 20.06.2016

PROPIETAR: HARAND ALIN, RADAUTI

A  –  56 INSUFICIENT
B  –  94
C  –  91 RESPINS
TOT.  –
CONDUCTOR: DANIEL CONSTANTIN

NUMELE CAINELUI: IRON HOUSE OF FIRE MALINOIS

RASA: CHIEN DE BERGERE BELGE – MALINOIS, SEX: MASCUL

MICROCIP: 642090001015358. COR A 1813 – 15/015, DATA NASTERII : 13.10.2014

PROPIETAR: DANIEL CONSTANTIN, BUCURESTI

A  –  68 INSUFICIENT
B  –  86
C  –  94 RESPINS
TOT.  –
NR.

st.

 

EXAMEN DE LUCRU IPO 3 PUNCTAJ CALIFICATIV     PROMOVAT / RESPINS
CONDUCTOR: RADOSLAV DICHEV

NUMELE CAINELUI: JULIUS CANIS ASHOK

RASA: MALINOIS, SEX: MASCUL

MICROCIP: 956000001512666, COR : 1368-13/015, DATA NASTERII : 18.09.2013

PROPIETAR: RADOSLAV DICHEV

A  – 80 BINE
B  –  82
C  –  85 ADMIS
TOT.  –  248

examen de lucru IPO 1 – 3 si  testare Caine de Companie –BH
13 mai  2018
arbitrU ALEXANDRU BONDAR

REZULTATE:


Expozitie pentru ciobanesc german si Examen de selectie
German Shepherd Club Show & Korung
arbitru
Uwe Sprenger, SV

Localitatea Bradu, Arges, 28-29.04.2018

REZULTATE
raport expo CNCG Pitesti


rezultate: Raport Arbitru Carei 2018

CNCG IPO CHAMPIONSHIP

CLUBUL NATIONAL DE CIOBANESC GERMAN
prin
Echipa BUCURESTI & Julius CLUB DRESAJ
organizeaza

CAMPIONATUL de DRESAJ CNCG 2017
IPO / FH – BH
arbitru / judges:
HELMUTH KONIG (SV)

13-14 octombrie 2017
atentatori / helpers & trasatori de urma / track layers:
AUGUSTIN MOLDOVAN (Germania) si MARCO PESCI (Ungaria)

locatie / locationStadionul “FC Domneşti”, Domnesti, If.

 

expo club CNCG Sibiu 2017 – rezultate – descarca tabel .xl

examen de lucru pentru BH – IPO
examen de Anduranta
3 iunie  2017

arbitru CALIN CIORA

REZULTATE:

powered by

sponsor principal:

cu sprijinul
PRIMARIEI DOMNESTI si al CONSILIULUI JUDETEAN

adobe_pdf_2_74930
1 raport bh-ipo Orastie 2017

2 raport bh-ipo Orastie 2017

adobe_pdf_2_74930expo cncg bradu 2017 – rezultate

Rezultate Expozitie CNCG Cluj Napoca 2017 / resultsadobe_pdf_2_74930



 

rezultaterezultate ipo

skmbt_c45116102810500-2-page-0011 Read the rest of this entry »

 

REZULTATE

clasament CNCG SITE BH

clasament CNCG SITE IPO

Campionatul Naţional de Creştere şi Selecţie – DEVA 17-18 Octombrie 2015

arbitru: TORSTEN KOPP

Tip păr Sex Numele câinelui C.O.R. Proprietar Clasa Calificativ
LUNG F AFA A 28643 FELECAN DOREL MINI-BABY ABSENT
LUNG M ALDO A 28642 FELECAN DOREL MINI-BABY FP.1
LUNG F CLEO A 28124 HUANG JIAMEI BABY FP.5
LUNG F G ALSA AUS DEM SCHESSBURG A 28791 LETCA A&COSTEA . BABY ABSENT
LUNG F BELLA VON VIFOR 28071 SERBANICA A BABY FP.1
LUNG F FRYDA VON EMPIRE A 28287 HUDAK ZOLI BABY FP.4
LUNG F HABANA  VOM LARCHENHAIN 2314199 NAGY GABOR F BABY FP.2
LUNG F BELLA VOM WOLFENWALD A 28365 KODOLANYI ILDIKO BABY FP.3
LUNG F KENDRA VON HAUS CORVINUS A 28031 MOLDOVAN ATENA PUI FP.1
LUNG M OZYE VON BROOS A 27974 BLAGA MARIUS PUI FP.1
LUNG M GIO VON BAD-BOX 0170917 HORVATH ROBERT JUNIOR FB.1
LUNG F YANNA VON TURENHOF A 26864 REMUS MOVILARU TINERET FB.1
LUNG F SILVESTRIS WENDY 26200 COZMA CATALIN TINERET FB.2
LUNG F LUNA VON DER LUISENTHAL A 27680 PETRESCU IONUT TINERET ABSENT
LUNG M GHOST VON MAFI HAUS A 26361 DRAGULESCU B. TINERET FB.3
LUNG M GUNTER VON MAFI HAUS A 26360… PAICO FLORIN TINERET FB.1
LUNG M ESCO VON BAD-BOX A 27003 MOVILARU REMUS TINERET FB.2
LUNG M YORK DE BONANZA A 26813 HUDAKI ZOLI TINERET ABSENT
LUNG M TIGRA DE ELDORADO A 25224 ROZSA KALAN SPECIALA FB.1
LUNG F KUNSAG-TUZE FRIDA 25392 TOTH KLAUDIA VETERANI I
LUNG M BAKTOI VITEZ SIMION BRUNO 11505 TOTH KLAUDIA VETERANI I
LUNG F NOLLY VOM BELLISSIMO 13504 PAJOR CSABA MUNCA VA.1
LUNG M TIMO VON BELLISSIMO 26267 TOTH KATALIN MUNCA ABSENT
LUNG M ARGUS VON STEPHANHAUS A 24886 MARICUS GINA MUNCA EX.1
SCURT F CRISTAL DI CASA MARTIN SARDARU FILIP MINI-BABY FP.3
SCURT F SILVESTRIS ZENIT 28510 STOICA SILVIU MINIBABY FP.14
SCURT F PETRA VON HAUS STIBEI CENADAN GAVRIL MINI-BABY FP.10
SCURT F SILVESTRI ZURI 28511 STOICA SILVIY MINI-BABY ABSENT
SCURT F ATHEA VOM HAUS EMY A28595-15/166 STOROCIUC VASILE MARIUS MINI-BABY FP.12
SCURT F TINA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI- BABY FP.13
SCURT F TORA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.11
SCURT F TANIA VON AUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.6
SCURT F CARA VON VIFOR 28394 TANASE GHEORGHE MINI-BABY FP.2
SCURT F VOICE VAC-VAGVOLGYI 27662 TRUSZKA SZOLT MINI-BABY FP.4
SCURT F CARLA VON VIFOR 28393 TANASE GHEORGHE MINI-BABY ABSENT
SCURT F VALERY VAC-VAGVOLGYI 27661 TRUSZKA SZOLT TAKACS FERENC MINI-BABY FP.7
SCURT F AUGUSTUS-CANIS VEGA 28541-15 VLAD GUSTI MINI-BABY FP.1
SCURT F QUEEN VON HAUSE HARAD 28442-15 HARAND ALIN MINI-BABY FP.9
SCURT F GINA JURJ GELU MINI-BABY FP.5
SCURT F NATASA VON DACICUS 28559-15 ADAM M&KULCSER R. MINI-BABY FP.8
SCURT M CROSS DI CASA MARTIN SARDARU FILIP MINI-BABY FP.1
SCURT M BOSS VOM STOROCIUC A 28655 STOROCIUC VASILE MARIUS MINI-BABY FP.6
SCURT M TANO VON HAUS ALEX-CRIST COTARTA STEFAN MINI-BABY FP.3
SCURT M CAIUS 28710 LEAFU VALENTIN MINI-BABY FP.4
SCURT M CAROL VON VIFOR 28391 TANASE GHEORGHE MINI-BABY FP.5
SCURT M PEPPE VON HAUS STIBEI STIBEI PETRU MINI-BABY FP.2
SCURT F PHILLA VON BROOS A 28252 BLAGA MARIUS BABY FP.6
SCURT F PINA VON BROOS 28251 BERCEA GHEORGHE BABY FP.14
SCURT F FANTASY VON EMPIERE A 28289 ISTRATE CIPRIAN BABY FP.8
SCURT F ONYX VON HAUSSZENTE A 28620 DEMETEANU CRISTIAN BABY FP.3
SCURT F IVA VON MAFI HAUS A 28390 VAD EDIT BABY FP.12
SCURT F TUCSON VAC-VAGVOLGYI 27469 TRUSZHA Z&TAKACS F BABY FP.11
SCURT F FRYA VON ROWINDBERG A 28398 TOGA STEFAN BABY FP.5
SCURT F OXXY VON HAUSSZENTE 28619 SZENTE ZSOLT BABY FP.13
SCURT F OMA VON HAUSSZENT 28618 SZENTE ZSOLT BABY FP.1
SCURT F AUGUSTUS-CANIS UNGHANA 28350 VLAD GUSTI BABY FP.16
SCURT F LYRA VOM PLATANSHOF JR747427 MILETIC -CAKIC BABY ABSENT
SCURT F MAMBA VON HAUS STOICA A 28080 STOICA VASILE SICA BABY FP.4
SCURT F MISCHA VON HAUS STOICA A 28081 STAN  A.&GAVRIS S. BABY FP.10
SCURT F OLLA VON HAUSSZENTE A 28621 SZENTE ZSOLT BABY ABSENT
SCURT F NORIKO VON HAUS CORVINUS 28210 MOLDOVAN ATENA BABY FP.7
SCURT F ALMA VON VIFOR 27985 AUNEANU STEFAN BABY FP.9
SCURT F CARLA MESTER MIRCEA BABY FP.15
SCURT F CANDY BTORFIA 74644748 TRUKA FERENC BABY Absent
SCURT F VERONA AUSBRUCH A 28238 MITU A.&BLETOTU S BABY FP.2
SCURT F GYA AUS DEM SCHESSBURG 28792 LETCA ADRIAN BABY Absent
SCURT M ALFONZO DI CASA MARTIN A 28369 PRIVATU EMIL C BABY FP.1
SCURT M RUDY V.HAUS EDMOND A 28172 ZALINESCU R&STECYK E. BABY FP.2
SCURT M PAER VON BROSS A28249 BERCEA GHEORGHE BABY FP.7
SCURT M CONAN A 28121 HUANG JIAMEI BABY FP.8
SCURT M ARES VON VIFOR 27984 POPA GABRIEL BABY FP.4
SCURT M FREO VON EMPIRE A 28283 COSTEA FLAVIU BABY P. 10
SCURT M RICO FORTUNAHAUS A 28228 DEMETEANU C BABY FP.6
SCURT M TORRENY VAC-VAGVOLGYI 27464 TRUSZKA Z&TIGER L BABY FP.3
SCURT M BRUNO A 28672 MIRICA GEORGE BABY ABSENT
SCURT M DONN VON PALUYAK ZELENYAK A &COLTA D BABY FP.9
SCURT M QUATRO MESTER MIRCEA BABY FP.5
SCURT M BATORFIA COCO 74644747 TRUKA FERENC BABY ABSENT
SCURT M FIGO TEAM MILFORD 14570 TRUKA FERENC BABY ABSENT
SCURT F MISHA VON HAUS STOICA A 28081 STAN A & GAVRIS S BABY ABSENT
SCURT F URSULA VOM HAUS EMY A 28009 HUANG JIAMEI PUI FP.6
SCURT F RADTAVY FRAYA A 2820615 CIOATA E. JENEL PUI FP.1
SCURT F GALLA –INKO VON HAUS RECKERTH A 27923 RECKERT R& FARCUTIU A PUI FP.2
SCURT F JESSIKA VON DER BLARO A 28040 NAGY GABOR F PUI FP.3
SCURT F MUNA MIT SPIELLUST A 27811 MUNTEAN OANA PUI FP.5
SCURT F BELLA VON DEDEHAUS A 27843 ROSCA M&A PUI FP.4
SCURT M ALN OVYDIUS ATHOS A 2816 GEAMANA OVIDIU PUI FP.3
SCURT M KING A 28097 HARV ATOVICI PUI FP.1
SCURT M SANTOS VAC-VAGVOLGY 27645 TRUSZKA ZSOLT PUI FP.2
SCURT M OSZMAR WILDPRICES 14498 BATORI ISTVAN PUI FP.6
SCURT M DUX TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER JR 747065 JUHASZ GABOR PUI FP.4
SCURT M KARIM VON HAUS CORVINUS A 28029 MOLDOVAN ATENA PUI FP.5
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG LOLA A 27528 POPA IONEL JUNIOR ABSENT
SCURT F SILVESTRIS YKURA 27386 SILVIU STOICA JUNIOR FB.10
SCURT F TOMKE VON DER OSTFRIESISCHEN THINGSTAETTE 2308498 BARDAR LIVIU JUNIOR FB.3
SCURT F MYRA VON BROOS 27406 BERCEA GHEORGHE JUNIOR FB.14
SCURT F AFRA CRISANDER VON VLASA A 27437 VLASA CRISTIAN JUNIOR FB.13
SCURT F MAYA VON BROOS A 27403 GABRIEL POPA JUNIOR FB.19
SCURT F NAILA VOM STREEK 2307110 TRUSZKA ZSOLT JUNIOR FB.5
SCURT F DIOR DELL ISOLA DI MEGARIDE A 28275 SARDARU FILIP JUNIOR FB.2
SCURT F RADTAVI GENA A 27078 STOROCIUC VASILE JUNIOR FB.15
SCURT F ZENOVIA VON VIFOR A 27449 OLAH FLORIN JUNIOR FB.6
SCURT F CHIRA VOM PALUYAK 27555 ZELENYAK A JUNIOR FB.18
SCURT F BESY VOM PALUYAK 27398 ZELENYAK A JUNIOR FB1
SCURT F AMINA VOM GABILAND REG14074 BARTHANE K JUNIOR FB.16
SCURT F AIDA VOM SICUNICUM 278718 LAZAR ZSOLT JUNIOR FB.7
SCURT F AUGUSTUS-CANIS SINDY 27229 VLAD GUSTI JUNIOR FB.9
SCURT F MISHA VON DACICUS 27246 ADAM MIHAI JUNIOR SAT.
SCURT F GINA VON BAD-BOX A 27905 VLAD SORIN JUNIOR FB.8
SCURT F EMI VON ROWINDBERG A 27884 HARAND ALIN JUNIOR FB.11
SCURT F LEYLA MIT SPIELLUST A 27594 MUNTEAN OANA JUNIOR FB.20
SCURT F MECKIE VON BROOS 27404 TIHAMER MARTON JUNIOR FB.17
SCURT F CORAL VON STEPHANHAUS A 27023 MARINCUS GINA JUNIOR FB.12
SCURT F AFRA A 27381 TUDORACHE A JUNIOR SAT.
SCURT F EGGA VOM TEAM DONAUKNIE 810860 RADO NORBET JUNIOR FB.4
SCURT F MISS VOM PLATANSHOF JR746449 TRUKA FERENC JUNIOR ABSENT
SCURT F GINA VON BAD-BOX A 27905 VLAD SORIN JUNIOR ABSENT
SCURT M ZERXIS VOM TEAM DANIRO 26945 MARCU GEORGE JUNIOR FB.5
SCURT M ARES A 27471 TRASCA L&SUCULIUC O JUNIOR FB.7
SCURT M MILO VON HAUS SZENTE A 27360 GRIGORAS DANIEL JUNIOR FB.2
SCURT M ERO TOPOLOVNICKI PK 27181 GEORGI MLADENOV JUNIOR FB.4
SCURT M ATOS VOM GABILAND REG 14701 BARTHANE KATONA JUNIOR FB.1
SCURT M HERO VON SCHNITZERTEAM NJ.74/14 HARKAI ADRIAN JUNIOR ABSENT
SCURT M EDDY VOM TEAM DONAUKNIE JR 810858 TIGER LASZLO JUNIOR FB.3
LUNG M HOCUS POCUS MIT SPIELLUST A 26758 MUNTEAN OANA JUNIOR FB.2
SCURT M CONAN VOM PALUYAK 27554 ZELENYAK A JUNIOR ABSENT
SCURT M MINO VOM PLATANSHOF JR 746236 TRUKA FERENC JUNIOR ABSENT
SCURT M TANO UNIVERSIUM A 27455 MOAR DANIEL JUNIOR FB.6
SCURT F HERA VON MAFI HAUS A 26621 MARIAN ALIN TINERET FB.3
SCURT F NISA VON HAUS EDMOND 26371 STECYK EDMOND TINERET FB.7
SCURT F B-LARA A 26974 GAVRIS SABINA TINERET FB.11
SCURT F HENNY VON MAFI HAUS A 26620 MARIAN ALIN TINERET FB.9
SCURT F CHAKIRA VOM LARCHENHAIN SZ 2308312 BUB H&FILER V TINERET FB.14
SCURT F IKA VON BROOS A 26224 BERCEA GHEORGHE TINERET ABSENT
SCURT F SONYA VON HAUS ALEX-CRIST A 27071 SARDARU FILIP TINERET FB.1
SCURT F FRIDA VON WEBER-HAUS 14209 TAKACS JANOS TINERET FB.6
SCURT F BLANKA DI CASSA MASSARELLI 14/93168 TRUSZKA Z&RAJA H TINERET FB.2
SCURT F KARA VON HAUS STOICA A 26356 DRAGOMIR A& ENE C TINERET ABSENT
SCURT F DOLORES VON EMPIRE A 27169 HARCAI ADRIAN TINERET ABSENT
SCURT F DONA VON TESA TEAM A 26488 TRIFOI STEFAN TINERET FB.13
SCURT F SHEILA UNIVERSUM-RO 26910 STELIAN RUSU TINERET FB.5
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG FREYA A 26456 GUBA SANDOR TINERET FB.4
SCURT F HEXE VON KRONSTADT WALD A 26703 GIRBEA NICOLAE TINERET FB.8
SCURT F LUANA VD LUISENTHAL 27675 SFARGHIU LIVIU TINERET FB.15
SCURT F FEHERHAZI FARINA A 26335 BAKOS KAROLY TINERET FB.10
SCURT F LUIZA VD LUISENTHAL 27676 SRAGHIU LIVIU TINERET FB.12
SCURT M MAIDAN VOM MESSINA SZ 2266879 BARDAR LIVIU TINERET FB.1
SCURT M FEHERHAZI GERO A 26490 MANACE PAUL TINERET FB.11
SCURT M WUITT VOM TEAM DANIRO A 26937 HUANG JIAMEI TINERET FB.3
SCURT M VEGAS TOPOLOVNICKI JR 744884 SARDARU FILIP TINERET FB.2
SCURT M FURBO VON EMPIRE A 27310 ARDELEAN CLAUDIU TINERET ABSENT
SCURT M SHANO TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER JR 748363 TAKACS JANOS TINERET FB.8
SCURT M URAN VAN PAVORA A 26519 MARIAN DANIEL TINERET FB.12
SCURT M XENO VON TURENHOF A 26574 DAVID CALIN TINERET FB.4
SCURT M BETTO HARTHAUS RO 2624814 STIBEI PETRU TINERET FB.9
SCURT M KENZO VON HAUSSZENTE A 26230 SZENTE ZSOLT TINERET FB.5
SCURT M HAIDUC VON KRONSTADT WALD A 26698 GIRBEA NICOLAE TINERET FB.7
SCURT M LENOX VON HAUS STOICA A 26377 STOICA VASILE TINERET FB.6
SCURT M SCOO BY VOM HAUS EMY TIMUS ANATOLIE TINERET FB.5
SCURT F HERRA VON BROOS A 25825 BERCEA GHEORGHE SPECIALA FB.6
SCURT F HELLA DE PALUCI A 25654 MARCU ANA-MARIA SPECIALA FB.2
SCURT F GANNA VON RAMMYHAUS A 25583 AVRAM CRISTIAN SPECIALA FB.7
SCURT F OLI VON HAUS STIBEI 25243 STIBEI PETRU SPECIALA FB.3
SCURT F ERMELLEKI SZEPSEG DASCHA A 26162 NAM SZILMER SPECIALA FB.4
SCURT F OZZY A 20345 TUDORACHE AURELIAN SPECIALA FB.5
SCURT F ROMANA V HAUS CHRISTA NJ 7998 BAKOS KAROLI SPECIALA ABSENT
SCURT F DONA VON SENTINEL A 24560 BURLACU CONSTANTIN SPECIALA FB.9
SCURT F DIA VON TURENHOF A 23296 BANIA BOGDAN SPECIALA FB.8
SCURT F PETRA VOM OSTERBERGER-TAL SZ 2295240 DUMITRU O&LATA A SPECIALA FB.1
SCURT F LUANA VON HAUSE HARAN A 26033 FEDIUC MARCEL SPECIALA ABSENT
SCURT M GILDO-TIGBACK-HOF JR 742386 SARDARU FILIP SPECIALA FB.1
SCURT M RICARDO TEAM VON DER FAMILIEN SCHAFER A 27875 STOROCIC VASILE SPECIALA FB.5
SCURT M F-GIORGINO TOPOLOVNICKI A 27932 SARDARU FILIP SPECIALA FB.2
SCURT M KIM VON ACS HAUS 27557 COLTA DUMITRU SPECIALA FB.7
SCURT M PRIMO-BOSCO DE CASA JULIUS 23770 LEAFU VALENTIN SPECIALA FB.6
SCURT M ARIS A 22406 SEMENIUC NICOLAE SPECIALA FB.8
SCURT M NELSON V HAUS CHRISTA NJ 6772 BAKOS KAROLY SPECIALA SAT
SCURT M ARES VON BAD-BOX A 26999 VLAD SORIN SPECIALA FB.4
SCURT M DJANGO VON BAD-BOX 27894 DUMITRU O&LATA A. SPECIALA FB.3
SCURT F ROMANO GOD A 18720 MARIAN ALIN VETERANI I
SCURT F BELLADY VAN CONTRA 6300546 SILVIU STOICA VETERANI II
SCURT M DAX DE ADOLFO 18188 DRAGOMIR A VETERANI ABSENT
SCURT M PARES BLUE IRIS 2226799 TRUKA FERENC VETERANI ABSENT
SCURT F IVE DEL FRUTTETO A 23977 BERCEA GHEORGHE MUNCA EX.4
SCURT F AIRA AUS WATTENSCHEID 2290791 TRUSZKA Z&RAJA H MUNCA EX.1
SCURT F RYANA AUSBRUCH A 24331 MITU ADRIAN MUNCA EX.2
SCURT F YRA VON BIENENWALD A 22422 ROSCA M.&A. MUNCA EX.3
SCURT F GALA VOM DAMJAN HOF 809614 RADO NORBERT MUNCA ABSENT
SCURT M LAYON DEL FRUTTETO A 23720 BLAGA MARIUS MUNCA VA.1
SCURT M SILVESTRIS QUART 23117 STOICA MIHAI MUNCA EX.1
SCURT M SILVESTRIS ROLO A 21965 MATEI GIANI MUNCA EX.4
SCURT M CROM VON BIENENWALD A 23647 MARIAN ALIN MUNCA T.2
SCURT M KIRALYHAZI WOLF ILAJ 6302979 TAKACS JANOS MUNCA EX.3
SCURT M MESSI DEGLI ACHEI 10/183122 TRUSZKA Z&CARRASSI A MUNCA ABSENT
SCURT M GRISMO VOM BUTJENTER LAND SV 2251319 RADO NORBERT MUNCA EX.2